Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri 'ndeki değişim inanılmaz. Sadece 1 yıl önceki en yüksek çözünürlükler minimum 4’e katlanmış durumda. Artık çözünürlük değerleri TVL ile ölçülen kamera sistemleri 10 yıl öncesinin cep telefonları gibi muamele görmeye ve unutulmaya başladı. AHD ve HD TVI kamera sistemleri 'ne şimdi çok uygun fiyatlara sahip olma fırsatını kaçırmayın. Üstelik mevcutta sistemi olanlar için kablo değişimine gerek duyulmadan ve hızlıca. Lütfen iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanın. Sizi yerinizde ziyaret edip canlı güvenlik kamera sistemi görüntüleri izleterek neler yapabileceğimizi gösterelim.

 

 

Artık AHD var.

 

Kamera sistemleri 'ne dair tüm bildiklerinizi unutun. Bu kameralar bambaşka. 2014 yılı sonunda yüksek çözünürlük & yüksek kayıt kapasitesi imkanları ile piyasaya çıkan AHD kamera sistemleri, Full HD 1920 x 1080p görüntü ve kayıt çözünürlükleri sayesinde öncesinde sadece IP kameraların ulaşabildiği megapiksel çözünürlüklere ulaşmıştır. Analog sistemlere göre en az 4 kat net görüntü veren AHD ve HD TVI kamera sistemleri, 1 megapiksel (720p), 1.3 Megapiksel (960p - HD), 2 megapiksel (1080p - Full HD) ve 4 megapiksel (1520p - Full HD) çözünürlük sunmaktadır. AHD kamera sistemleri, analog kamera sistemleri ile IP kamera sistemleri arasında yeni bir sınıf oluşturmuştur. AHD kamera sistemleri, piyasaya çıktıktan sonra tüm büyük üreticiler analog ürün üretiminden çıkmış ve AHD’ye odaklanmıştır. AHD kamera sistemleri, hem HD SDI kamera sistemlerine göre daha uzun mesafelerde HD görüntü aktarabilmekte hem de IP kamera ve HD SDI kamera sistemlerine göre daha ekonomik maliyete sahiptirler.

 

AHD ile birlikte gelen yeni nesil  XVR. 5 in 1 Teknolojisi, markası ve sınıfı ne olursa olsun 5 farklı sınıftaki tüm kameraları (HD-TVI+HD-CVI+AHD+IP+Analog) çalıştırabiliyor. Sadece kayıt cihazınızı değiştirmemiz yeterli. Mevcut kameralarınızı ve kablo altyapısını değiştirmeniz gerekmiyor.

 

Güvenlik kamera sistemleri, son dönemde yaşanan teknolojik ilerlemeler sayesinde hem oldukça uygun maliyetlere hem de son derece yüksek çözünürlüklere ulaştılar. Bu sayede güvenlik kamera sistemleri, artık daha ufak ayrıntıları bile görüntüleyebilmekte ve ister bebeğini izlemek isteyen çalışan annelerimiz için, ister işyerini takip etmek isteyen bir çok işyeri sahibi için faydalarını defalarca ispatlamıştır.

Kamera sistemi ile işyerinizi, evinizi, fabrikanızı, gümrük ve antrepo’nuzu 7 gün 24 saat boyunca cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi cihazlar aracılığı ile uzaktan izleyebilmenin getirdiği faydalardan bazıları;

Güvenlik Risklerini azaltmak
İşletme maliyetini düşürmek
Denetleme ve kontrol – Verimlilik artışı