elektrik-arıza-servisi

Firmamız olarak tek amacımız her türlü elektrik arıza ve onarımlarında siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktır. Elektrik konusu çok hasası olup sizi bu konuda ayrıca bilgilendirerek daha sonraki düzenli bakım ve kontrolleriniz yapmaktayız. Firmamızda özellikle elektrik teknisyenleri bulunmakta ve gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmaktadırlar. Ev, işyeri, kurum ve her türlü yerde bulunabilecek çeşitli sebeplerden ortaya çıkan arızalarda hemen firmamıza ulaşmanız dâhilinde zamanında müdahale yaparak arıza giderimi yapılmaktadır.

 

Dünyadaki gelişmeleri takip ederek personeli her türlü kurs ve programlara tabi tutmayı firmamıza misyon edinmiş durumdayız. Vizyonumuz ise müşteri odaklı olup siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve güven içinde yaşamanızı sağlamaktır. Elektrik arıza olan durumların giderilmesi bazen tamamen çözüm olmayabilir. Önemli olan o arızaya sebep olan etkenleri bulup düzeltmek ve gerekli tedbirleri alarak aynı arızanın veya başka arızaların yaşanmasını önlemektir. Özellikle elektrik konu çok hassas olup dikkat ve önemle ilgilenmesi gereken mevzudur.

 

Evinizde ya da işyerinizde bulunan tüm cihazlarınızı kontrol ettirmelisiniz. Priz ve sigortaların sağlamlığından ve kalitesinden emin olmalısınız. Doğru bağlanmayan her kablo büyük hasarlara yol açabilmektedir. Ortada herhangi bir elektrik arıza olmadan da firmamıza ulaşmanız dâhilinde gerekli alanda her tülü elektrik kontrolleri yapabiliriz. Elektrik konsun da firmamıza güvenebilir ve bilgi işlemden her türlü bilgiyi temin edebilirsiniz. Deneyimli ve tecrübeli kadromuzla kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Servis bölgelerimizi görmek için lütfen tıklayınız.

Hasanpaşa elektrik Arıza Servisi,  kadıköy hasanpaşa elektrikçi, hasanpaşa elektrikçi